Akcesoria

W Meblex2 oferujemy szeroki wybór akcesoriów, które pozwolą Ci stworzyć wyjątkowe i funkcjonalne wnętrze. Nasze akcesoria to produkty najwyższej jakości, które są trwałe, estetyczne i łatwe w utrzymaniu. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, takich jak:
  • Uchwyty meblowe: Nasze uchwyty meblowe to produkty wysokiej jakości, które są dostępne w różnych kolorach i stylach. Uchwyty meblowe pozwolą Ci stworzyć wyjątkowe i funkcjonalne wnętrze.
  • Zawiasy meblowe: Nasze zawiasy meblowe to produkty wysokiej jakości, które są trwałe i łatwe w montażu. Zawiasy meblowe pozwolą Ci stworzyć wyjątkowe i funkcjonalne wnętrze.
  • Szuflady: Nasze szuflady to produkty wysokiej jakości, które są trwałe i łatwe w utrzymaniu. Szuflady pozwolą Ci stworzyć wyjątkowe i funkcjonalne wnętrze.
  • Blaty: Nasze blaty to produkty wysokiej jakości, które są trwałe i łatwe w utrzymaniu. Blaty pozwolą Ci stworzyć wyjątkowe i funkcjonalne wnętrze.
W Meblex2 dbamy o to, aby nasze akcesoria były wykonywane z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom produkty o najwyższej jakości, które będą służyć im przez wiele lat. Jeśli poszukujesz wysokiej jakości akcesoriów do swoich mebli i kuchni, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Chętnie pomożemy Ci stworzyć wyjątkowe i funkcjonalne wnętrze.
AKCESORIA

Kosze cargo

Kosz cargo pozwoli maksymalnie wykorzystać przestrzeń w kuchennych i łazienkowych szafkach, ale także w garderobie lub pralni - wszędzie tam, gdzie potrzebny jest nowoczesny i wygodny system, ułatwiający przechowywanie.
AKCESORIA

SYSTEMY MEBLOWE

Oferujemy szereg rozwiązań, które sprawiają, ze meble są jeszcze bardziej praktyczne i wygodniejsze w użytkowaniu.
AKCESORIA

PROWADNICE

Prowadnice wpływają na jakość i wygodę użytkowania szuflad, dlatego tak istotne jest dobranie takich, które będą działać płynnie - łatwo otwierać się i zamykać.
AKCESORIA

UCHWYTY

Oferujemy bogaty wybór produktów, od nowoczesnych i minimalistycznych, po bogato zdobione, pasujące do aranżacji retro. Uchwyty meblowe powinny nie tylko być praktyczne i wygodne w użytkowaniu, mogą być również dopełnieniem designu, nadając meblom niepowtarzalnego charakteru.
AKCESORIA

SYSTEMY DO SZAFEK NAROŻNYCH

W naszej ofercie znajduje się cała gama produktów umożliwiająca maksymalne wykorzystanie przestrzeni w szafkach narożnych, z jednoczesnym łatwym dostępem do wszystkich przechowywanych w nich rzeczy.
Szukaj