Faber - CARRE PINK 45

Strona Główna » Menu Główne » AGD » Okapy » Okapy przyścienne » Faber - CARRE PINK 45

CARRE PINK 45


NOWOŚĆ! Okap przyścienny, różowy, szer. 45 cm

CARRE. DYNAMICZNY, KOLOROWY I ULTRA-KOMPAKTOWY.
 

Carre to minimalistyczny okap w kształcie litery C, dostępny w wersji pochłaniacz pasuje do najbardziej nowoczesnych i wszechstronnych wnętrz. Charakterystyczne kolory od klasycznej stali nierdzewnej, pastelowego różu czy błękitu  wspaniale podkreślą nowoczesne wnętrze. Zaprojektowany przez kreatywny Zespół Milano, został stworzony by sprostać wymaganiom młodego pokolenia, ciągle zmieniających się potrzeb i preferencji rynku, a także dla łatwej obsługi innowacyjnego produktu w przystępnej cenie. Przedni panel okapu Carre jest delikatnie zaokrąglony - swą formą przypomina żagiel - przez co wprowadza lekkość i dynamikę w konstrukcji okapu doskonale maskując silnik. Dynamiczny, lekki i kompaktowy jest bardzo łatwy w instalacji. Ma kształt sześcianu i szerokość zaledwie 45 cm.

Jednak design to nie wszystko. Carre to także doskonała wydajność i oszczędność energii. Wyposażony w silnik Energy skutecznie i cicho usuwa opary, dzięki czemu w kuchni powstaje strefa czystego powietrza. Punktowe oświetlenie LED doskonale oświetla płytę grzewczą łagodnym, lekko rozproszonym, zużywając przy tym zaledwie 1 W energii.

Poziom prędkości

Wydajność

Głośność

[-]

m3/h

(wg. IEC61591)

dB(A)

(wg. IEC60704-3)

I

230

62

II

310

69

III

350

71

Intensywny

370

72

Przedstawione wyniki uzyskano przy zastosowaniu rzetelnych, dokładnych i odtwarzalnych procedur pomiarowych. Metody pomiarów i obliczeń zgodne z "ROZPORZĄDZENIEM DELEGOWANYM KOMISJI (UE) NR 65/2014".


Właściwości

Zespół wentylatora Energy
Prędkość intensywna
Oświetlenie diodami LED


Parametry

EAN: 7612981242985
Kod urządzenia: 110.0324.922
Kolor: różowy (pastelowy)
Szerokość: 45 [cm]
Styl: nowoczesny
Wykończenie: różowe (pastelowe)
Oświetlenie: LED 2 X 1 W
Sposób montażu: przyścienny
Sterowanie: elektroniczne
Filtry przeciwtłuszczowe: kasetowe do mycia w zmywarce
Średnica wylotu: 15 cm